Proje Hakkında

AP Univercity Vip Projesi, Kırıkkale Üniversitesi Rektörlük yerleşkesinin girişinde Tıp Fkültesinin ve Diş Hekimliği Fakültesinin 50 metre önünde köşe başında merkezi bir konumda bulunmaktadır. 

Proje 2000 m2 arsa üzerine kurulu 10.800 m2 kapalı alanlıdır. Projede 1+1, 2+1, 3+1 normal ve dubleks, 4+1 dubleks 5+1 dubleks olmak üzere 133 adet öğrenci rezidansı bulunmaktadır. 

Bunlardan 1 adet 1+1, 90 adet 2+1, 17 adeti normal 3+1 ve 21 adeti dubleks 3+1, 2 adet 4+1 ve 2 adet 5+1 den oluşmaktadır. Bu rezidansların tamamında odalar tek kişiliktir ve yerden ısıtmalıdır. Rezidans tiplerinde mutfaklar standart olmak üzere,  antreli, salonlu, antreli teraslı, salonlu teraslı, tek banyo wc ve çift banyo wc olmak üzere değişik tipler yer almaktadır. 

Proje, Resepsiyon, yüksek tavan karşılama (6 metre), Kapalı Havuz, Sauna, Fin Hamamı, Fitness Jakuzi gibi sosyal tesisleri (329 m2) ve toplantı, Etüd, Bilgisayar salonlarının yer aldığı ortak alanları ile Otel konseptinde tasarlanmıştır. 

Ayrıca girişin üstünde, yönetim ve muhasebe, toplantı odaları yer almaktadır. Katlar da çalışanların kullanacağı ve temizlik için depo nitelikli odalar yer almaktadır. 

Projede orta alanda yer alan ve rezidans sahiplerinin gezebileceği oturacağı keyif verici peyzajlarla donatılmış fuaye alanı sayesinde farklı ve ayrıcalıklı bir yaşam yer almaktadır.

AP Univercity Vip de yer alan Rezidanslarımız, dünya genelini kasıp kavuran Pandemi sürecinde ve sonrasında tek kişilik odaları sayesinde sağlıklı ve konforlu yaşamı ayaklarınıza getiriyor ve yüksek kira getirisi ile uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır.


Sizleri de kazançlı yatırıma davet ediyoruz.