Proje Hakkında

AP İst Port - Residence & Shopping Center
Ankara’nın Yeni Gözdesi AP İst Port Avm, Meydan, Rezidans üçlüsü ile sizleri birlikte kazanmaya davet ediyor.

AP İst Port, Ankara’nın yükselen değeri İstanbul Yolu Yeni Batı Mahallesi sınırları içerisinde İstanbul Yolu Metrosuna 30 adım, (1 dk.) mesafede Şani İnşaat'ın bitirmiş olduğu projelerden olan AP İst Way, AP İst Gate’in 200m ilerisinde AP Green Tower’ın yanı başında bulunmaktadır.

Araçla Göksu Parkı'na 3 dk, Metromall AVM ve Optimum AVM’ye 10 dk mesafedir. Toplam 20.000 m2 arsa üzerine kurulu 90.000 m2 inşaat alanına sahip projemiz, 735 Rezidans ve 120 Cadde Dükkandan oluşmaktadır.

1+1, 2,5+1, 3+1, 4+1, 5+1 rezidanslar olarak tasarlanan projemiz daire tipleri açısından toplam 33 çeşit daire planına sahip olup bu haliyle hayalinizde aradığınız daire tipini AP İst Port’ta bulacaksınız.

Herkese ve her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle Şani İnşaat güvencesi ile hayata geçirilecek olan projemiz Avm, Meydan ve Rezidans konsepti ve modern mimarisiyle şimdiden Ankara’nın yeni gözdesi olmaya adaydır.

İkamet isteyenler açısından keyifli ve konforlu bir yaşam, kazancına kazanç katmak isteyenler açısından da birlikte çok kazanacağımız projemizden faydalanmak istiyorsanız, sizleri satış ofisimize bekliyoruz.

https://www.apistport.com

Video